Albatros
http://albatros.anatolianrock.com
Albatros
 
 Ana Sayfa
 Grup Hakkında
 Grup Elemanları
 Demolarımız
 Videolarımız
 Repertuarımız
 Fotoğraf Albümü
 Forum
 Linkler
 Bize Ulaşın
 
 

Volkan Cevahir (Vokal Rtim Gitar)

Volkan Cevahir Doğum Tarihi 10.08.1986 Burcu Aslan Özellikleri;Kendisi tam bir müzik hastası.Grup elemanları onun bu müzik sevdası yüzünden ona Gönül Adamı diyorlar.Müziğe 2002 yılında başlayan Volkan ilerde kendi bestelerini okumak istiyordu.Bu hayalini 2006 yılında grubun davulcusu İsmail ile tanışmasıyla başladı ve devamında İsmail'in kardeşi Gürkan ve Volkanın kardeşi Sercanın gruba katılmasıyla Albatros repertuar ve beste çalışmalarına başladı..!ismailgoksal

İsmail Şerif (Davul Perküsyon)

İsmail Şerif 02.07.1987 doğumludur. Sakin bir çocukluk dönemi geçirmiştir.İsmail’in müziğe ilgisi çocukluk döneminde başlamıştır. Lise yıllarında da artarak devam etmiştir. Film montajlama, kurgulama, dekor, kostüm ve müzik ayarlamasıyla uğraşmış, kendini geliştirmiştir. Müziğe profesyonel olarak başlamasındaki en büyük etken Gece Yolcularıyla tanışması olmuştur. Gece Yolcularının Mersin konserinden sonra İsmail de böyle bir grup kurmayı hayal etmiştir. Gece Yolcularının Solisti Edis İlhanın ^^Hayalinin Peşinden Git ^^ Sözü Onu Bu Yola Getirmiştir.Önceden de bateriye meraklı olan İsmail grup kurmaya karar vermiş kendisi de bu grubun bateristidir. Albatros'u kurma amacı aslında film müzikleri bestelemektir. Fakat sonra yazdığı şiirlerin Volkan tarafından bestelenmesi sonucu beste, repertuar ve film müziği çalışmalarına başlamışlardır.Sercan Cevahir (Back Vokal Elektro Gitar)

Sercan Cevahir 08.06.1989 doğumludur. Sercan’ın müzik yolculuğu abisinin evde gitar çalmasıyla başlar. Abisinin yardımı, kendi isteği ve azmi ile kendisini geliştirmiştir. Doğaçlama yeteneği de olan Sercan’ın müzik kulağı da çok iyidir. Abisinin İsmail ile konuşması sonucu Albatros grubuna dahil olmuştur ve müzik yolculuğuna başlamıştır.Gürkan Şerif (Akustik Gitar)

Gürkan Göksal 19.11.1988 doğumlu ve akrep burcudur

Çocukluk yıllarında çok afacan olan Gürkan okula başlamasıyla uslanacağını düşünen ailesi çok büyük yıkımla karşılaştı derslerinde çok başarılı olan bu çocuk okulda ve arkadaşları arasında çok sevildi.Müziğe başlaması flim montajlama ve müzik ayarlaması ile başlar.Volkandan gitar dersi almasıyla başlayan müzik serüveni onu Albatros grubunun akustik gitarcısı olurCevahir Biber (Bass Gitar)

11.Temmuz.1987 Doğumlu Olan Cevahir Altan:Müziğe Başlamasına Sebep Olan Olay Bazen Kendisini İfade Edemediği Anlarda Müziğin Ona Yol Göstereceğine İnanmasıdır.Bu Konuda Kendini Geliştirmek İçin Gitar Kursuna Başladı.Albatros Grubu Elemanlarıyla Arkadaş Olmasından Ve Onlarla Müzik Konusunda İyi Paylaşımlarda Bulunacağını Hisseden Cevahir,Grup Üyeleri Tarafından Grupta Bas Gitar Eksikliğini Hissettiğinden Cevahir Altan'ı Gruba Davet etmiştir.Ve Grubun 5 Elemanı Olmuştur.